Kurumsal

Mirel® Süt Ürünleri A.Ş., Konya-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında, arkasında 60 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 3 kuşak iş hayatında yer alan Demireller grubunun hizmet ve kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Hali hazırda süt ürünlerinden sadece toz olanları (süt tozu ve peynir altı suyu tozu) üretimleri, ayrıca sezonda meyve konsantresi ve salça üretimleri yapılmaktadır.

Toz ürünlerde, aynı çatı altında 3 adet püskürtme (spray dryer) kurutma kulesi ile Türkiye’nin en büyük üretim kapasiteli tesisine sahiptir.

Yine aynı şekilde meyve ve salça hatlarında, yörede yetişen meyveler (özellikle siyah havuç ve elma) konsantre edilerek, domates salça yapılarak yöre ve ülke ekonomisine katılmaktadır.

Vizyonumuz

Doğal ve güvenilir ürünler üretip insan sağlığına değer veren, çevre bilincine ve müşteri memnuniyetine odaklanmış sektörde boy gösteren büyük şirketler arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak, güvenilir, sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek. Yaşadığımız coğrafyanın bizlere sunmuş olduğu kaynakları en iyi şekilde değerlendirip korunması açısından üzerimize aldığımız sorumluluklar yerine getirmek.